Gegi Bilişim

En muhteşem çalışmalarınızı Creative Cloud ile dilediğiniz yerde yaratabilirsiniz.

Yeni ve bağlantılı Creative Cloud uygulamaları ve hizmetleriyle masaüstü ve mobil aygıtlarınızda muhteşem çalışmalar yaratmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve varlıklar elinizin altında. öğrenciler, fotoğrafçılar ve küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere, herkes için bir plan vardır.

Dünyanın en iyi yaratıcı uygulamaları doğrudan masaüstünüzde.

Adobe Creative Cloud'un 2014 sürümü; Phoroshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, After Effects, Dreamweaver, Muse, Flash Professioanl, Bridge ve Premiere Pro da dahil olmak üzere en popüler masaüstü uygulamalarının yeni sürümleriyle birlikte yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsayan Adobe Creative Cloud en son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde yaratmanız için size kapı açar.


  • Bireyler için Creative Cloud

  • Fotoğrafçılar için Creative Cloud

  • Öğrenciler için Creative Cloud

  • Şirketler için Creative Cloud

  • Okullar için Creative Cloud

  • Resmi Kurumlar için Creative Cloud


Bu yaratıcı uygulamaların tümüne 53,00TRY/ay'dan başlayan fiyatlarla sahip olun.
Adobe Creative cloud

Creative Cloud ile öne çıkanlar

Mobil uygulamalar. Aklınızdaki fikri hayata geçirin.

Mükemmel fikirler her yerde aklınıza gelebilir. Şimdi mükemmel çalışmalarınızı da istediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz. Yepyeni Creative Cloud mobil uygulamalardan ilham alın ve hareket halindeyken olağanüstü işler çıkarın. Yaratıcı Profiliniz aygıtınız ve masaüstünüz arasında varlık taşımanızı kolaylaştırır.

Yaratıcı dünyanız. Siz neredeyseniz yanınızda.

Yaratıcı Profilinizle sık kullandığınız tüm varlıklar parmak uçlarınızda. Fırçalarınıza, grafiklerinize, metin stillerinize ve daha fazlasına masaüstü ve mobil uygulamalarınızdan erişerek işinizin sizi götürdüğü her yerde çalışabilirsiniz.

Uzman eğitimleri ile daha ileri düzeylere daha hızlı ulaşın

Yepyeni bir özellikte ustalık kazanmak mı istiyorsunuz? Yoksa Adobe uygulamalarıyla yeni mi tanıştınız? Creative Cloud her deneyim düzeyi için kişiselleştirilmiş yüzlerce video eğitimi içerir. Hepsini tarayıcınızda veya iPad'inizde görüntüleyebilirsiniz. Tüm yaratıcı projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgileri edinmenize yardımcı olmak için yanınızdayız.

Creative Cloud Gegi

Adobe Creative Cloud çözümleri Gegi'de.

En güzel varlıklarınız. Hemen parmaklarınızın ucunda. Yeni Creative Cloud Libraries ile sık kullandığınız tüm görüntülere, renklere, yazım stillerine, fırçalara ve daha fazlasına hızla erişim sağlayın, varlıklarınızı Illustrator CC ile Sketch ve Draw gibi mobil uygulamalarla kolaylıkla paylaşın.