Gegi Bilişim

Cyberoam Lisanslarda +1 Yıl Hediye

Cyberoam lisans yenilemelerinizde 31.03.2016 tarihine kadar +1 Yıl hediye. Yenilemesi geçtiğimiz yıllarda gerçekleşmemiş cihazlar içinde kampanya geçerli.

Cyberoam Firewall Cyberoam Firewall

Cyberoam Firewall ile neler yapabilirsiniz?

 • Cyberoam Ağ Güvenliği

  Cyberoam UTM araçları Güvenlik Duvarı, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Layer 7 Görülebilirlik & Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi birçok güvenlik özelliğini tek bir platformda birleştirmek mümkün. Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi çok çekirdekli işlemciler yanında geleceğe hazır daha hızlı iş üretimi ve güvenlik sunmaktadır.

  • Cyberoam Kayıt & Raporlama

   Cyberoam iView yüksek güvenlik, yasal uyumluluk ve veri gizliliği alanlarında tüm kayıtların tutlması ve raporlanmasını sağlamaktadır. Farklı şubelerde ki katırların çoklu cihazlarla yönetime ve raporlanması tek bir kumanda alanıyla daha güvenli ve kolay kullanım olanğı sunmaktadır.

  • Cyberoam Merkezi Yönetim

   Cyberoam Merkezi Konsol (CCC) kontrol özellikleri ve merkezi yönetimiyle farklı lokasyonda ki dağınık ağlar dahilinde karma tehditlere karşı koordineli savunma sağlamaktadır. İşletme çapında kurumsal İnternet politikasını uygulanmasına olanak sağlamasının yanında yüksek verimlilik ve güvenlik sağlar.

  • Cyberoam Uç Nokta Veri Koruması

   Cyberoam Uç Nokta Veri Koruması ilke güdümlü veri koruması ve varlık yönetimi ile daha yüksek güvenlik sunmaktadır. Veri koruma ve şifreleme, cihaz yönetimi, uygulama denetimi ve varlık yönetimini içeren tam bir modül setiyle veri kaybını engellemekte ve güvenlik, personel verimliliği ve IT varlıklarının yönetiminde etkinlik hususlarında kuruluş çapındaki çabaları desteklemektedir.