Gegi Bilişim

Eset Ödül Gegi


Gegi Ödül 2016 ESETTürkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarından olan Eset, 2016 yılının ödüllerini Kıbrıs’taki toplantıda çözüm ortaklarına dağıttı. 12-13-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenen toplantıda 400 den fazla katılımcı ile birlikte Eset Türkiye temsilcileri yerini aldı. ESET NOD32 ve ESET Smart Security Premium ürünleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirus yazılımlarını sunan ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, siber güvenlik konusunun hem bireylerin hem de şirketlerin öncelikle konusu haline gelmesi gerektiğini söyledi.

 

Toplantıda ESET çözüm ortakları son kurumsal gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgilendirildi, talepler ve ihtiyaçlar değerlendirildi. Ayrıca son kullanıcıya yönelik yeni uygulamalar tanıtıldı.

 

Toplantıda 2016 yılı Eset ödülleri de sahiplerini buldu. 2016 yılının En İyi Eset Çözüm Ortağı Ödülünü Gegi Bilişim Elektronik İthalat Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adına Gegi Kurumsal Kanal Yöneticisi Eda Oturak teslim aldı. Gegi Satış Müdürü Hatice Aydemir;  2009 yılından bu yana ESET odaklı çalıştıklarını, emeklerinin karşılığı olarak başarıyı yakaladıklarını ve Eset Türkiye tarafından 2016 yılının da en iyi çözüm ortağı ödülünü aldıkları için mutlu olduğunu bildirdi. Bu başarılı iş birlikteliği için Eset ve Gegi ekibine teşekkürlerini ileten Hatice Aydemir; sabırlı çalışmalarının sonucu olarak başarı ve istikrarın yakalandığını Eset Türkiye tarafından bu başarının ödülle taçlandırıldığını ifade etti ve başarılarının yükselen ivme ile devam edeceğini bildirdi. 

 

Gegi Genel Koordinatörü Harun Uludaş ise endpoint tarafında Eset ile birlikte yakaladıkları başarının istikrarlı bir şekilde devam etmesi için çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Ayrıca ulaşılabilir teknik ve satış ekibi ile son kullanıcı taleplerine çok hızlı cevap vererek sorunların minimum sürede çözülmesi için önem arz eden konulara öncelik vermeye devam edeceklerini belirtti.