Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Güncel: Gegi Bilgi Teknolojileri Adobe Creative Cloud Satın Alımı için size en uygun ödeme yöntemlerini sunmak için çalışmaktadır. Adobe Creative Cloud Kurulumu, Adobe Creative Cloud Fiyat gibi aramalarınızda karşınıza çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Adobe Creative Cloud Detaylı Bilgi sunduğu ödeme ve paket seçenekleri hakkında bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Adobe Creative Cloud

Değerli Müşterimiz ,

Adobe, Creative Cloud’a çok önemli bir güncelleme yaptığını duyurdu. Artık Creative Suite’in eski versiyonlarını kullanan tüm müşterilerimizi Creative Cloud’a geçirebiliriz.

Yaratıcı düşünenler her zaman sınırları zorlar, teknolojinin sunduğu en son yeniliklerden sonuna kadar faydalanırlar. Mobil cihazlardaki inanılmaz artış, her zaman, her yerden, her tür cihazdan çalışma talebini arttırıyor.
Günümüzün dünyası bağlantılarla belirleniyor. Sosyal medya sayesinde çalışma şeklimiz değişti, tanımadığımız insanlarla iletişim kurup onlarla ortak projeler gerçekleştirebiliyoruz.

Adobe yeni mobil uygulamalar,yeni ve heyecan verici (Adobe Ink ve Adobe Slide) donanım ürünleri ve yeni Creative SDK’ı duyurdu. Creative Cloud servisleriyle bağlı tam 14 tane CC masaüstü uygulama (Photoshop CC, Illustrator CC gibi) tamamen yenilendi. 2012’de ilkbaharında duyurulan CS6 lansmanından beri yapılan en büyük yenilik bu. Şimdi günümüzün rekabetçi koşullarında önde olabilmeleri için tüm müşterilerimizi bu geçişi yapmaya davet ediyoruz.

Mevcut CS müşterileri, Ekipler için Creative Cloud komple planı kullanıcı başına aylık $49.99’dan, en yeni 14 masaüstü uygulama arasından seçebileceğiniz Ekipler için Creative Cloud tekil uygulama planını ise kullanıcı başına aylık $19.99’dan satın alabilirsiniz.

Adobe ürünleri size özel fiyatlarımız için [email protected] adresine mail atabilir, 0850 226 43 44 den bize ulaşabilirsiniz.
 

Adobe Creative Cloud hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.