Gegi Bilişim

Adobe Creative Cloud

Değerli Müşterimiz ,

Adobe, Creative Cloud’a çok önemli bir güncelleme yaptığını duyurdu. Artık Creative Suite’in eski versiyonlarını kullanan tüm müşterilerimizi Creative Cloud’a geçirebiliriz.

Yaratıcı düşünenler her zaman sınırları zorlar, teknolojinin sunduğu en son yeniliklerden sonuna kadar faydalanırlar. Mobil cihazlardaki inanılmaz artış, her zaman, her yerden, her tür cihazdan çalışma talebini arttırıyor.
Günümüzün dünyası bağlantılarla belirleniyor. Sosyal medya sayesinde çalışma şeklimiz değişti, tanımadığımız insanlarla iletişim kurup onlarla ortak projeler gerçekleştirebiliyoruz.

Adobe yeni mobil uygulamalar,yeni ve heyecan verici (Adobe Ink ve Adobe Slide) donanım ürünleri ve yeni Creative SDK’ı duyurdu. Creative Cloud servisleriyle bağlı tam 14 tane CC masaüstü uygulama (Photoshop CC, Illustrator CC gibi) tamamen yenilendi. 2012’de ilkbaharında duyurulan CS6 lansmanından beri yapılan en büyük yenilik bu. Şimdi günümüzün rekabetçi koşullarında önde olabilmeleri için tüm müşterilerimizi bu geçişi yapmaya davet ediyoruz.

Mevcut CS müşterileri, Ekipler için Creative Cloud komple planı kullanıcı başına aylık $49.99’dan, en yeni 14 masaüstü uygulama arasından seçebileceğiniz Ekipler için Creative Cloud tekil uygulama planını ise kullanıcı başına aylık $19.99’dan satın alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen destek@gegi.com.tr adresine maillerinizi bekliyoruz.

Adobe Creative Cloud'a Güncelleme