Gegi Bilişim

Misyon

Müşterilerimizin bilgi teknolojileri tarafındaki iş yükünü minimum seviyelere indirerek, uzman oldukları alanlarındaki başarılarını arttırmalarına yardımcı olmaktır.
Vizyon ve Misyonumuz

Vizyon

Ülkemizde bilgi teknolojileri sektöründe ihtiyaç duyulan kaliteli ürünleri güvenli, hızlı ve en uygun satın alma koşulları ile müşterilerine sunarak kusursuz hizmet şirketi olmaktır.

Kalite Politikası

Gegi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri ulusal – uluslar arası sayılı ve kendi konularında en önde gelen üreticilerin cihaz ve sistemleri ile sunmaktayız. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile montaj, eğitim, aplikasyon yardımı, satış sonrası teknik destek ve bakım katma değerler sunduğumuz değişmez hizmetlerdir. Amacımız, Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırarak karlı bir büyüme sağlarken müşterilerimize en uygun çözümleri ve en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.Bu amaç doğrultusunda;

 • Yüksek Kalite

  Yüksek kalitede ürünler ile hızlı, güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak hizmetler sunmak.

 • İleri Teknoloji

  Teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek verdiğimiz hizmetleri sürekli geliştirmek.

 • İlkeli Çalışma

  Hizmet verdiğimiz müşteriler ve temsil ettiğimiz firmalar ile en yüksek etik standartlar ve dürüstlük ilkelerini esas alarak çalışmak.

 • Takım Ruhu

  Dürüstlük, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde, çalışanlarımızın eğitimlerle geliştirilmesine olanak sağlayan, takım ruhunun önemini vurgulayan bir iş ortamı oluşturmak.

 • Kalite Kontrol

  Tüm faaliyet ve süreçlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla kalite sistemimizi düzenli olarak gözden geçirmek ilkelerimizdir.

 

 

 

 • Gegi Vizyon
 • Gegi Misyon
 • Gegi Kalite Politikası
 • Gegi İnsan Kaynakları

Gegi Kalite Yönetim Sistemi bu standarta uygun olarak firma yönetiminin belirlediği politikalar ışığında kurulmuştur ve üst yönetimin kontrölünde tam destek görmektedir. Belirlenen firma politika ve hedefleri doğrultusunda, oluşturulan Kalite Politikasını anlamak, desteklemek, uygulamak ve Kalite Yönetim Standardının gereklerini bir yaşam biçimi olarak benimsemek tüm çalışanlarımızın görevidir.