Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Akıllı Telefon Kiralama Hizmeti Gegi’de

2006 yılında kaliteli hizmet anlayışı ilkesiyle çalışmalarına başlayan Gegi, bugün bilişimsel ihtiyaçları yazılımsal ve donanımsal olarak 3000 den fazla kurumsal şirkete sunmaktadır. Yine bir girişimci fikriyle Akıllı telefon kiralama sektörüne de farklı bir anlayış getirecek olan Gegi, Bilişim sektöründe fark yaratan bir anlayışla müşterilerine kaliteli kiralama hizmeti vermeyi hedefliyor.

Açılış, kongre, etkinlik ya da kısa süreli ihtiyaçlarınız için Gegi güvencesiyle ihtiyacınız olan cep telefonlarını kiralayabilirsiniz. Bu bağlamda yeni nesil teknoloji akıllı telefonları en uygun fiyat ve avantajla yararlanmış olursunuz.

Operasyonel telefon kiralama hizmetinin avantaj ve kolaylıklarını kurumsal firmalara sunan Gegi, müşterilerine bu yenilikçi sistem ile büyük bütçeler ayırıp cep telefonu satın almak yerine; talep ettikleri cep telefonlarını, 1 aydan 36 aya kadar, kendilerine en uygun kiralama seçeneği ile temin edebilme avantajı sunuyor.

Bildiğiniz üzere bilişim sektörü döviz kuruna endeksli olarak değişmektedir. Akıllı telefonlarını satın almak yerine kiralayarak döviz kurundaki artışlardan da etkilenmemiş olursunuz.

Şirketlerde çoğu zaman yüksek maliyetlerinden dolayı akıllı telefonlar yerine fonksiyonel özelliği daha az olan telefonlar tercih edilir. Bu sorunun çözüm yolu ise telefonları peşin fiyatla satın almak yerine uygun fiyatlarla kiralamaktır.

Neden Cep Telefonu Kiralamalıyım?

Cep telefonların tüm maliyetine ayıracağınız bu bütçeyi farklı projelerinizde kullanarak iş geliştirebilirsiniz.

Telefon Kiralama

Akıllı Telefon Kiralama talepleriniz ve sorularınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.