Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

ADOBE Gold Partner / ADOBE Sertifikalı İş Ortağı

GEGİ kurulduğu ilk günden bu yana katma değerlerle ilerlediği bilgi teknolojileri yolunda uzmanlığına bir yenisini ekledi. Adobe Sertifikalı İş Ortağı olan GEGİ; Adobe lisans ailesinden doğru ihtiyaç analizleri ve ürün konumlandırmalarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Adobe Creative Cloud Nedir?

Creative Cloud, en harika işlerinizi oluşturmak için gerek duyduğunuz her şeyi bir arada sunar. Tek bir üyelikle siz ve ekibiniz Photoshop®, Illustrator® ve diğerleri gibi tüm Adobe yaratıcı masaüstü uygulamalarının en son sürümlerine ve piyasaya sunuldukları anda en yeni özelliklere ve yükseltmelere erişim sağlayabilirsiniz. Bulut depolama ve dosya eşitleme özellikleriyle dosyalarınıza mobil aygıtlarınız da dahil olmak üzere dilediğiniz yerden güvenle erişebilir, fikirlerinizi müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla çok daha kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bulut tabanlı hizmetler sayesinde web siteleri, mobil uygulamalar, iPad yayınları ve her ortam veya aygıta uygun içerikler oluşturup yayınlayabilirsiniz. Ve Behance® entegrasyonuyla yalnızca size özel bir URL ile özel portföyünüzü yayınlayarak dünyanın en büyük yaratıcı topluluğuyla bağlantı kurabilir, ilham alabilir, geribildirimlerden yararlanabilir ve yeni fırsatlarla tanışabilirsiniz. Creative Cloud ile tüm yaratıcı dünyanızı kendine ait merkezi bir panoda bütünleştirerek fikirlerinizi, dosyalarınızı, fontlarınızı, ayarlarınızı, bildirimlerinizi, masaüstü uygulamalarınız ve ekip üyelerinizi senkronize şekilde tutabilirsiniz.

Adobe Gold Partner

Adobe Marketing Cloud Nedir?

Pazarlama size her fırsatı en iyi şekilde emin olmak zor çok hızlı bir şekilde değişiyor. Adobe size bir yol göstereyim. Bizim çözümlerimiz pazarlamacılar şaşırtıcı yeni olanaklar sunmak, ve eğitim, destek, ve Adobe uzmanlığı ile, biz size etki hem de gelirlerini maksimize yardımcı olabilir.

Pazarlamacılar kendi kurumlarında stratejik liderleri hale geliyor, ve şimdi onlar her fırsatı bulmak ve maksimize etmek için araçlara sahip. Adobe Pazarlama Bulut birlikte tüm verileri çeker - e-posta, nokta satış, CRM, üçüncü parti veri, ve daha fazlası dahil. Gerçeğin tek bir kaynak ile, izlemek ve uyum kampanyaları, doğru Attribution atamak ve güçlü, akıllı mantığa dayalı bilinçli kararlar için güçlü yeni yollar olacak.