Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Gegi Ekran Kartı 6 Taksit

Ekran kartı nedir sorusunun cevabından başlayalım önce, ekran kartları bilgisayarların önemli aksamlarından bir tanesidir. Bilgisayarınızın monitörünüze görüntüyü iletmesi en temel özelliğidir. Ekran kartının iyi olması monitörünüzden alacağınız görüntü kalitesini doğrudan etkiler. Burada monitörünüzün kalitesi de oldukça önemlidir. Hem ekran kartı hem de monitör için kullanacağınız ucuz ve basit çözümler hem kısa süreli kullanıma hem de kaliteli olmayan görüntüyle sizi buluşturacaktır.

Nvidia ekran kartı modelleri en çok tercih edilenler arasında geliyor. Titan, Geforce, Quadro, Grid, Nvs, Legacy, 3D Vision, Tesla ve ION tiplerindeki Nvidia ekran kartları daha çok Geforce serisinde yaygındır.

Ekran kartı alırken en ucuz ekran kartı araştırmak çoğu zaman tasarruf yaparız algısı oluşturuyor. Bunun yerine öncelikle bize en uygun ekran kartını araştırıp, belirlediğimiz marka modelin en ucuz satıcısını bulmak daha doğru bir araştırma biçimi olacaktır.

Sonuç olarak bizim için en iyi ekran kartını en ucuz fiyata ve en uygun koşullarla satın almamız gerekiyor.

Gegi Ekran Kartı 6 Taksit

Ekran kartı markaları; Asus, Dell, HP, Lenovo ve Msi ile Nvidia ve AMD işlemci tipinde yüzlerce ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Hem toptan hem kurumsal hem de bireysel olarak bizden satın alabilirsiniz. 3GB, 11GB, 12GB gibi grafik bellek seçeneklerini de stoklarımızda bulabilirsiniz. DDR 3, GDDR 6 gibi bellek tiplerinde 256 bit, 352 bit veriyolu ve 2304 Mhz işlemci hızında yüzlerce model en uygun koşullarla stoklarımızda.

*Anlaşmalı kredi kartlarına 6 aya kadar vade farksız taksit yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.