Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Acronis: Backup & Data Recovery Software , Gegi

Acronis bir yedekleme yazılımıdır. Fiziksel veya Sanal sunucular üzerinden imaj, disk ve dosya bazlı yedeklemektedir. Ayrıca kötü yazılımlara karşıda koruma sağlamaktadır. Tüm yedekleriniz için tek bir sistem kullanmak ve Fidye yazılım korumasını da çözümlemiş olacaksınız.

Kişiye özel, İş ve Servis sağlayıcıları olarak ayrımı vardır. Kiralama olarak alınır ve süresi geldiğinde yenilemesi yapılmalıdır. Kişiye özel kullanım olarak Acronis True İmege, İş için Acronis Cyber Yedekleme ve Sevis sağlayıcılarıdır yenidir, Acronis Cyber Koruma’dır. Lisans özellikleri içinde hepsi her almaktadır.

Acronis True Image içinde yer alan Disk imaging ile herhangi bir sistem çökmesi durumunda sabit diskinizi ya da istediğiniz dosyaları dakikalar içerisinde geri döndürebilir, Acronis Backup 12.5 Standard ve Acronis Backup 12.5 Advanced olarak lisans seçenekleridir. Windows, Linux, Mac OS X / macOS, Mobil İşletim Sistemleri, Desteklenen sistemlerdir. Maliyetinin de düşük olması Acronis tercihinde yüksek rol oynamaktadır.

Gegi Acronis Gold Partner Oldu