Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Yeditepe Üniversitesi Güvenlik Kamera Projesi

İSTEK Vakfı tarafından 1996 yılında Türkiye’de birçok alanda öncü, seçkin, akademik ve yönetim kadroları ile Atatürkçü düşüncelerin ışığında çağdaş, araştırmacı, yenilikçi, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu tüm nitelik ve donanıma sahip, teknolojiye hakim, dünya kültürünü tanıyan, öz benliğini güçlendirmiş gençler yetiştirmeyi amaçlayarak kurulan Yeditepe Üniversitesi çevre ve teknolojiye verdiğini önemle dikkatleri çekiyor.

Güvenlik kamerası revizyon çalışmasını 2019-2020 eğitim takviminden önce tamamlayan Yeditepe Üniversitesi, mevcut güvenlik kamerası sayısını arttırarak aynı zamanda gelişen teknoloji ile hem dayanıklılığı hem de görüntü kalitesi artan güvenlik kameralarını devreye aldı.


NVR ve DVR cihazları için amaca yönelik olarak tasarlanan Skyhawk rakipsiz veri koruması sağlıyor. Tüm SkyHawk AI disklerinde bulunan ve sektörde lider veri kurtarma oranlarına sahip Seagate güvenlik laboratuvarlarına erişim sağlayan ücretsiz 2 yıllık Rescue Veri Kurtarma Hizmet planları sayesinde güvenliğiniz önemseniyor. ImagePerfect üretici yazılımı, 64 adet HD kameranın kayıtta olduğu 7/24 güvenlik iş yüklerinde kesintisiz video yayını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Geleneksel RAID sistemlerine kıyasla yeniden birim oluşturma işlemlerinde 3 kat hız sağlayan RAID RapidRebuild™ barındırır. Tümleşik RV sensörleri sayesinde çok yuvalı ortamlarda disklerin performanslarını koruması sağlanır ve müşterilere, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyduklarında sistemlerini ölçeklendirebilme esnekliği sunulur.


Konuyla ilgili Gegi Müşteri Yöneticisi Cihat Taşkın; özellikle son yıllardaki arıza oranlarının sıfıra yakın ilerlemesi nedeniyle Seagate SkyHawk güvenlik disklerini önce kendilerinin güvenmesi nedeniyle müşterilerine önerdiklerini iletti. Herhangi bir olumsuzluğa karşı Veri Kurtarma hizmetinin de Seagate laboratuvarlarında ücretsiz olarak gerçekleşiyor olmasının yine hem kendileri hem de müşterileri için tercih sebebi olduğunu iletti.