Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

 

D-Link Baby ve D-Link Cloud Ürünlerine Özel Kaçırılımaz Fırsat

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

 

Kamera Sistemleri

 • Son model Güvenlik kameraları

  Kayıt cihazları ile evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Elektronik kategorimizde ayrıca çeşitli elektronik güvenlik sistemi bileşenleri bulmanız da mümkün. Güvenlik kameraları, alarm sistemleri, güvenlik ekipmanları satın almak için en geniş ürün yelpazesini burada bulabilirsiniz. Ve profesyonel kurulum ve sistem hakkında bilgilendirme ile dünyanın neresinde olursanız olun evinizi ofisinizi izleyin…

 • DVR Kayıt Cihazları

  4, 8, 16, 32 kamera destekli ve uzaktan izleme destekli. Bu sayede üreticilerin iş yerlerini, evlerini ve tüm araç gereçlerini 24 saat kesintisiz görüntüleyip kaydeden kameralarla işinizin kolaylaşmasının yanında güvenliğinizi de sağlayacaksınız.

Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları

 • Gece görüşlü kamera sistemleri geceleri ve karanlık ortamlarda net bir görüntü alınmasına imkân sağlar. Geceleri karanlık ortamlarda kameraların led’leri sayesinde daha etkili bir görüntü alınmasına olanak vermektedir.

Kamera Sistemleri

Kablosuz Kameralar

 • Harekete duyarlı kablosuz kameralar. Aksesuar ve Yardımcı Ürünler. Lens, DVR Kart, Klavye, Adaptör, Kamera Ayağı, Muhafaza, Balun, Mikrofon, Konnektör Çeşitleri ile sisteminizi tamamlayacak tüm ürünlerle hizmetinizdeyiz.

 


 

Alarm Sistemleri

İnsanların var oluşundan beri güvenlik önemli olgulardan biri olmuştur. Güvenlik sistemleri günümüzün teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte devamlı suretle gelişim göstermektedir.

Hırsızlık tüm yerleşim alanlarında en fazla korkulan olaylardandır. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin anında haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gelişen elektronik teknolojisinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu tarz olayları en aza indirgemek ve oluşabilecek tehlikeleri önlemektir. Bu nedenle güvenlik teknolojisi kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Elektronik güvenlik sistemleri genelinde alarm sistemi diye adlandırılan hırsızlık, gaz kaçağı ve yangın gibi tehlikelere karşı donatılmış erken uyarı sistemleridir.

Güvenlik alarm sistemleri, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri gibi her türlü ihtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden faydalanın. Unutmayın güvenliğiniz her şeyden önemlidir.

Alarm Sistemleri
Ev Alarm Sistemi

Alarm Sistemleri Çözümleri

Köpek, kedi gibi beslediğiniz evcil hayvanları algılamayan, dolayısıyla yanlış alarm olanağı vermeyen sistemlerdir. Evlerinde ve iş yerlerinde evcil hayvan barındıranların tercih edeceği akıllı alarm sistemi olası yanlış alarmları önler.

Evinizde ya da işyerinizde herhangi bir sebepten dolayı alarm çalmaya başlarsa, sinyali alan alarm haber alma merkezi derhal durumu 24 saat iletişimde bulundukları emniyet birimlerine ve yetkililerine bildirirler.

Kablolu Alarm Sistemlerine Veda Edin

 • Yaşadığınız yeri keyifli yaşanabilir kılan faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. En önemli unsurlardan ışıklandırma, dekoratif ürünler ve renkler bir mekanı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir. Özenle yapılan dekorasyonun estetik görünümünü bozmamak için kablolu cihazların seçiminde çok hassas davranılır. Mümkünse kablosuz alarm sistem ürünleri tercih edilmelidir. Bu tip cihazların kabloları evde estetik olmayan görüntüler sergileyebilir.

 • Yakın zamana kadar alarm güvenlik sistemleri nin montajında da diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi kablo kullanıyordu. Geliştirilen kablosuz alarm sistemleri ile birlikte alarm sistemleri nde kablo kullanımı mecburi olmaktan çıktı. Evinize ve iş yerinize alarm sistemi taktırmak istiyorsunuz ama kablo görüntüsünü sevmiyorsanız, kablosuz güvenlik sistemleri sizin için çok uygun. Ev ve işyerinizdeki yaşam şartlarına göre uygun olarak yerleştirilen firma alarm sisteminin hem kablolu hem de kablosuz seçenekleri bulunuyor. Kablosuz alarm sistemleri bulunduğu ortamda kablo kalabalığını sevmeyen kişiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Kablosuz Alarm

Alarm Sistemi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • Güvenlik hizmeti alacağınız firmanın, gelen sinyali araştırıp gerekli incelemeleri yapacak uzmanlardan oluşan ve 7 gün 24 saat hizmet veren bir alarm merkezi olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Akabinde satış destek ve teknik servis hizmetlerinde, müşteriye hizmet verebilecek altyapısı olup olmadığına dikkat edin. Kullanılan modüllerin uluslararası elektronik standartlarına uygun olup olmadığını kontrol edin.

 • Alarm sistemi ürünlerinin yetkili servis, yedek parça ve yerinde bakım garantisi olup olmadığını araştırın. Sensörlerin montaj ve tasarımı güvenlik sistemi konusunda eğitimli ve uzman kişiler tarafından tesis edilmiş olduğundan emin olun. Alarm sistemi ile ilgili bölge tanımlamaları ve alarm sisteminin kullanıcı şifreleri gibi programların eğitimini eksiksiz bir şekilde öğreten konusunda tecrübeli ve uzman firmaları tercih ediniz.