Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

LogSpot Nedir?

5651 Loglaması ağınıza bağlı olan cihazların, IP adres bilgisini, gezinmiş olduğu web sitelerini ve Mac adreslerini gösteren kayıtların, Elektronik ortamda toplanmasıdır. Loglar (kayıtlar) zaman damgası ile imzalanarak en az 2 yıl süreyle saklanmalıdır. Bu dosyaları imzalatmamızın nedeni ise dosyanın bütünlüğünü korumaktır ve bu dosyanın belirli bir zamandan önce var olduğunu gösterebilmemizdir.DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://www.logspot.com.tr/

Hızlı ve Kolay Kurulum
Firewall cihazınızı fişe taktığınız anda çalışmaya başlar, gerekli kurallar girilirken sizde 5651 loglama ile yasal yükümlülüğünüzü yerine getirmiş olursunuz.

Teknik Destek
Firewall cihazı ve Log dosyalarında yaşayacağınız en ufak problem de ücretsiz Teknik Destek alabileceksiniz. Üstelik uzmanlarımız size destek vermekten memnuniyet duyacaktır.

Tubitak Zaman Damgası
Kayıtlar 5651 Kanununa uygun şekilde Tubitak Zaman Damgası ile damgalanır.

2 yıl Arşivleme
Kayıtlar 5651 Kanununa uygun şekilde veri merkezlerimizde sizin için saklanır.

Gegi Log LogSpot NEDİR ve NASIL ÇALIŞIR?
Firma nıza konumlandırmış olduğumuz firewall cihazınız arayıcılığıyla log larınız kayıt altına alınır ve sizin için düzenlenir. Kayıt altına alınan loglar Tubitak zaman damgasıyla imzalandıktan sonra GEGI bulut sunucularında depolanır. Sizde dilediğiniz zaman Panelinize giriş yaparak log larınızı görebilir ve indirebilirsiniz.

 


Başkasının Suçuna Ortak Olmayın!
5651 sayılı kanun, internet ortamında ki verilerin düzenlemesi ve bu verilerden dolayı oluşabilecek suçlarla mücadele edebilmek adına çıkartılmış olan bir kanundur. 5651 kanunu internet hizmeti sunan kurumların, sundukları bu hizmeti kullanan kişileri takip edebilmesi ve kayıt altına alabileceği bir sistemdir. 5651 kanuna uygun olmayan işletmelerde web siteleri üzerinden gerçekleşen tüm işlemler hizmeti sunan kişinin sorumluluğundadır. Bu şekilde başkasının suçuna ortak olmak istemiyorsanız, kurumunuzu 5651 kanununa uygun hale getirmelisiniz. Unutmayalım ki ; 5651 sayılı kanuna göre bu sistem zorunlu hale getirilmiştir. Gerekli tedbirleri almamış olmanız nedeniyle hapis ve para cezalarına maruz kalabilirsiniz.DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://www.logspot.com.tr/