Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Gegi SAM Partner Microsft

Microsoft SAM

Gegi Bilişim olarak Microsoft Sam Partner belgesine sahibiz, Hizmet verdiğiniz firmalar, Microsoft tarafında lisans denetimi için aranırsa, Firmanız size Sam talebi ile gelirse, Siz eksik olduğunu düşündüğünüz, alım yaptıramadığınız firmalarınıza Sam yapmak isterseniz, Biz Gegi olarak sizinle iş birliği yapmaya hazırız.

*Ayrıntılı bilgi talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Gegi Microsft SAM PartnerMicrosoft lisanslama neden GEGİ ile yapılır?

  • Toplu lisans alımlarınızda hem doğru lisans almak, hem de fiyat avantajı sağlamak için SAM çalışması yapmalısınız,
  • Müşterileriniz başka bir SAM ortağı ile bu işlemi yaptığında herhangi bir kazanç sağlayamayacaksınız, bizimle bu işlemi yaparsanız ve eksik çıkarsa sizde kazanç sağlayacaksınız.
  • Müşterilerinizle uzlaşarak, sorun yaşamadan işlemleri karşılıklı anlayış içinde bitirebilirsiniz.
  • Lisanslama uzmanı arkadaşlarımız sayesinde en uygun maliyetli ürünlerin alternatiflerini görebilirsiniz.
  • Uzman arkadaşlarımız sizin kullanımınıza en uygun ürünlere yönlendirip, özelliklerini kullanmadığınız yada ihtiyaç duymadığınız paketleri değiştirerek size kazanç sağlayacaktır.

Gegi Microsft SAM Partner

 

Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuka ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.

Sizin de katkılarınızla, Gegi’ nin temellerini attığımız 2006 yılından bu yana 4.300 den fazla kurumsal şirketin iş ortağı olduk. İşbirliğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz.