Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Microsoft Ürün Ailesi

Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak doğru lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft işletim sistemi satın alma, Office 365 üyeliği, Azure ve tüm Microsoft ürün ailesi en uygun ödeme koşulları ile Gegi de.

Microsoft lisanslama neden Gegi ile yapılır?

Kuruluşunuzun mevcut ve planlanan gereksinimlerine dayanarak akıllı lisans kararları vermesine cazip fiyatlarla yardımcı olalım. Microsoft yazılım lisansı satın alma, yazılım varlık yönetimi (SAM) ve teknoloji geliştirmenin maliyetini azaltabilecek katma değerli avantajlarıyla Gegi hizmetinizde.

Neden Orijinal Lisans almak zorundayız

  • Bilgi ve iletişim teknolojileri kullanım oranının giderek artmasına karşın, yazılım ve donanımların hukuka ve güvenlik gereklerine uygun şekilde kullanılmaması sistemleri siber saldırı tehlikesine açık hale getiriyor.

  • Türkiye’de de bilgi ve iletişim teknolojilerinin oldukça yoğun kullanılmasıyla bu durum ister istemez belirli tehditleri beraberinde getiriyor. En önemlilerinden biri de siber korsanlık. Bu konuyla ilk çözüm lisanslı orijinal ürünler kullanmaktır.

Microsoft Lisanslama Modelleri

  • Genç ve uzman kadrosuyla çalışmalarına devam eden Gegi, Microsoft lisanslamalarında da çözümsel sonuçlar üretmeye devam ediyor. Microsoft tarafında sürekli değişen ve yenilenen ürün gamını yakından takip eden uzman kadromuzla lisanslama çözümlerinizde sağlıklı ürün konumlandırmaları sağlıyoruz. İşletim sistemleri, Office uygulamaları, Office 365 satın alma ve kiralama ( oem, open, box ) seçenekleriyle alternatifli olarak senaryolaştırılıp tarafınıza sunuluyor. Netice olarak Microsoft kısmında doğru ürünleri tercih etmiş oluyorsunuz.

· Perakende olarak satılan ve kutu ürünler içinden çıkan lisanstır.
· İstenilen bilgisayar kurulabilmekte olup, aynı lisans birden fazla bilgisayar için kullanılamamaktadır.
· Kutulu ürünler içerisinde orijinallik sertifikası, son kullanıcı lisans sözleşmesi, bir adet kurulum CD’si ve kitapçığı bulunur.
· Orijinallik etiketinin bilgisayar üzerine yapıştırılması gerekmez. Lisansın geçerli olabilmesi için ürün kutusu ve orijinal CD’si, son kullanıcı lisans sözleşmesi ve ürün faturasının bir kopyasının saklanmış olması gerekir.

Microsoft Lisanslama Ürünlerinde 60 Günlük Çek ve Kredi Kartına Vade Farksız Taksit Ödeme Seçeneklerimiz için [email protected] den bizimle irtibata geçebilirsiniz.