Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

 

 

 

REACH CAD

Sınıfının En İyisi Desen Tasarımı, Notlandırma ve Marker Planlama yazılımı.

 

 

 REACH CAD Ne Yapar?

Kalıp Mühendisliği, Derecelendirme ve Marker Planlamanın manuel olarak yapılması, herkesin bildiği gibi verimsiz ve ağır bir süreçtir. REACH CAD, bu işlemi otomatikleştirerek önemli ölçüde zaman ve işçilik tasarrufu sağlar.

REACH CAD, manuel hataları ortadan kaldırır, kalıp ve işaretler oluşturmak ve yeniden oluşturmak için kullanılabilecek bir bilgi tabanı oluşturur ve işbirlikçi ekip çalışması sağlayarak ürün geliştirme ekibinin verimliliğini artırır ve geliştirir.


REACH CAD kullanmanın faydaları

Moda, hazır giyim, giyim, konfeksiyon, tekstil veya ilgili sektörlerde bir kuruluşsanız, REACH CAD size para, zaman ve güç kazandırır.

 

 


REACH CAD Avantajları Şunları İçerir

 • Uygun boyutsal olarak doğru desenleri yapın.
 • Desenleri istediğiniz gibi değiştirin. Kolay ve Hızlı!
 • Desenlere hassas dikiş ve diğer izinleri kolayca ekleyin.
 • Birkaç tıklamayla desenlere çentik, dart, pil vb. Ekleyin.
 • Desen tablolarını ve araçlarını kullanmadan herhangi bir yerde desenler oluşturun ve bunları istediğiniz yerde değiştirin.
 • Desen tasarımındaki insan hatalarını ortadan kaldırın.
 • Desenleri doğru ve hızlı bir şekilde yazın.
 • Desenleri derecelendirirken saatlerce zorlu işlerden tasarruf edin.
 • Desenleri üst üste bindirin ve derecelendirmeyi görsel olarak inceleyin
 • Desen / derecelendirmenin üretim aşaması değişiklikleri kolaylaşır. Üretim Planlama ve Kontrol (PPC) ve Üretim ekipleri, istenen sonuçları elde etmek için sınıflandırmada çeşitli seçenekler üzerinde hızlıca çalışma fırsatını elde eder.
 • Tekrarlayan ve zahmetli derecelendirme sürecinde insan hatalarından kaçının
 • Maliyet veya kumaş tedarikini yaparken kumaş tüketimini hızlıca hesaplayın.
 • Çeşitli kumaş genişliklerinde desen döşemede çeşitli seçenekleri kolayca görselleştirin.
 • Hammadde kalıpları döşerken üretim ekiplerinin hataları önlemesini sağlayın.
 • Modellerin işaretleyicideki pozisyonlarını, nihai ürünün mükemmel olması için sabitleyerek kontrollerin ve şerit eşlemelerinin toplu halde tutulmasını sağlayın.
 • Müşterilerle gerektiği şekilde e-posta iletişiminizin bir parçası olarak yazdırılabilir işaretleyicileri ve mini işaretleyicileri ekleyin.
 • Gelecekteki stiller ve yeniden siparişler için stillerin, tüketimin, desenlerin, işaretçilerin vb. Geçmiş kayıtlarını kolayca saklayın.

REACH Fashion Studio Ne Yapar?

REACH Fashion Studio, tasarım, satış, örnekleme ve baskı departmanları için çok amaçlı bir yazılımdır. Özelliklerle dolu REACH Fashion Studio, 3D ürün görselleştirmesi, doku haritalama, renk azaltma ve temizleme, tasarım ve tekrarlama, renk geçişleri sağlar.

3B Ürün Görselleştirme: Tamamen dijital bir ortamda tasarımlar oluşturur, böylece tasarım döngüsü kısaltılır. Bu özellik tasarımların, renklerin, yüzeylerin, dokuların ve desenlerin foto-gerçekçi 3D renderlemesini sağlar.

REACH Fashion Studio'yu Kullanmanın Faydaları

Artan yaratıcılık ve üretkenlik.

Tasarım döngüsü süresi önemli ölçüde azaltılır.

Tasarımcılar, tarzı etkili bir şekilde yönetebilir ve sırayla iletişim ve üretim sorunlarını en aza indirir. Bir tasarımdaki rengin gerçekçi, ekran üzerinde gösterimini tanıyan tasarım süreci için hayati öneme sahip olan bir moda stüdyosunun önemli bir varlığı, renk yaratma ve renklendirme üretme yeteneğidir. Kullanıcı kişiselleştirilmiş RGB ve CMYK renk kütüphaneleri oluşturabilir. Bu kullanıcı tanımlı renk kitaplıklarından herhangi birinin renkleri, tasarım içinde tek tek karıştırılabilir veya gömülü renk kitaplıklarından, yani REACH'ten içe aktarılabilir.


Matbaa Bölümünün Faydaları

Renkleri, kullanıcı tarafından belirtilenlere ve yazdırılacak çerçeve sayısına ayrılacak renk sayısını azaltın. Basılı kumaşlarda renk çok önemli bir şeydir. Renkler yeterli değilse, yeterli kompozisyona sahip bir çizim çekici olmayabilir ve yine de renkler iyi bir şekilde birleştirildiğinde kusurlu bir kompozisyona sahip bir çizim çekici olabilir.Numune Alma ve Üretim Bölümünün Faydaları

Tasarım, üretim öncesi ve hatta 3 boyutlu görünümlere dayalı örnekleme konusunda karar verme sağlanır. Örnekleme süreci hızlanır veya tamamen önlenebilir. Şartnamelerin detaylandırılması ile tutarlı ürün bilgileri ve mümkün olan en iyi üretim sağlanır. Dosya göndererek elektronik olarak, faks çıktısından çok daha yüksek bir standarda net renkli metinler ve grafikler ile tam renkli olarak görüntülenebilir.


Satış ve Pazarlama Departmanının Faydaları

Prototiplerin geliştirilmesi ve katalogların hazırlanması ile ortaya çıkan yüksek maliyetlerden kaçınılır. Prototiplerin ve katalogların hazırlanmasından kaçınılması nedeniyle zaman içinde önemli ölçüde tasarruf sağlar. Profesyonelliği eklemek ve temel özellikleri vurgulamak için, ürünü müşterilere tümüyle gerçekçi 3D görünümünde çeşitli stil kombinasyonlarında sunar. Sunum saniyeler içinde gönderilebilir ve neredeyse anında dünyanın her yerinden alınabilir.


REACH CAD en uygun fiyatlarla Gegi de. REACH CAD demo ve diğer talepleriniz için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.