Gegi Bilişim

Storagecraft

Her zaman ve her durumda Storagecraft ile felaketten kurtulun.

Değerli İş Ortağımız;

StorageCraft geçtiğimiz yıllarda ShadowProtect ürün ailesinin yeteneklerini geliştirdi, yeni özellikler ekledi ve piyasa değerini arttırdı. Hedefimiz her zaman pazarın en güvenilir yedekleme ve felaket kurtarma çözümünü geliştirmek ve verdiğiniz değere layık olabilmek.

Yıllardır Türk Lirası olarak satışa sunduğumuz ürünlerimizin kalitesini ve bizden beklediğiniz desteği sürdürebilmek için StorageCraft, ShadowProtect lisans fiyatlarında 1 Ekim 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere mecburi bir artışa gidiyor. Fiyat artışından yalnızca ShadowProtect Fiziksel ürünlerin satış, bakım, yükseltme fiyatları ve rakip geçiş indirimleri etkilenecektir. Aşağıda etkilenen ürünlerin yeni tavsiye edilen satış fiyatlarını bulabilirsiniz.

1 Ekim 2014 tarihine kadar yeni ve eski müşterilerimiz için hali hazırda kullanmakta olduğumuz fiyat listesi geçerlidir.

ShadowProtect fiyat artışından MSP aylık ücretleri, Virtual Paketler, ShadowProtect Granular Recovery for Exchange ve ImageManager görev fiyatları etkilenmemektedir. Yine de bu değişiklik tüm ürünlerin özelliklerini geliştirmeye devam edebilmemiz için kaynak arttırmamızı sağlayacaktır.

Storage Craft