Whatsapp Mesaj Gönder

Gegi Bilişim

Her zaman ve her durumda Storagecraft ile felaketten kurtulun.

Storagecraft her zaman her durumda kurtarma gerçekleştirmenize yardımcı olan bir yazılım ve hizmetler paketidir.

Storage Craft

StorageCraft Yedekleme Çözümleri

BT Teknisyenleri için olmazsa olmaz StorageCraft ShadowProtect IT Edition’ı da incelemeyi unutmayın: İstediğiniz sistemi, istediğiniz zaman, istediğiniz yere yedekleyin ya da geri yükleyin. IT Edition ayrıca sorun giderme ve yeni yazılımları test edebilmeniz için de kusursuz bir araçtır.
 

  • ShadowControl ImageManager

  • ShadowProtect Desktop

  • ShadowProtect Server

  • ShadowProtect SBS

  • ShadowProtect Virtual

  • ShadowProtect IT

  • ShadowProtect GRE


StorageCraft® ShadowProtect® yazılımı, hızlı ve güvenilir yedekleme ve olağanüstü durum kurtarmanın yanı sıra Windows iş istasyonları için veri koruması da sağlar. İşletmenin büyük bir kuruluş mu, küçük bir firma mı yoksa bunların arası bir oluşum mu olduğuna bakılmaksızın, çalışanların kişisel bilgisayarlarının korunması kritik önem taşır. Bir işletmedeki BT altyapısını denetliyor veya müşterilere BT hizmetleri sunuyorsanız ShadowProtect yazılımı, olağanüstü durum ortaya çıktığında verileri kurtarmanıza, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızı yeniden çalışır duruma getirmenize yardımcı olabilir.

ShadowProtect yazılımı, disk sürücüsünün sektör düzeyinde yedek imajlarını oluşturur. Sektör düzeyinde yedek imaj, bir disk sürücüsünün belli bir zamandaki durumunun temsilidir ve bu nedenle yalnızca verileri değil, işletim sistemini, uygulamaları, hizmetleri ve yapılandırma ayarlarını da içerir. Yedek imajınız, belirtilen dizüstü veya masaüstü bilgisayardaki her şeyi içerdiğinden, sabit sürücünün tamamını kurtarmanız gerektiğinde, bunu saat veya günler boyu değil, dakikalar içinde yapabilirsiniz.


StorageCraft Yedekleme Çözümleri
Storage Craft