Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Tekla Lisans Kiralama Gegi'de

Henüz lisans edinmemiş ve proje bazında çalışan meslektaşlarımıza proje tamamlanana kadar veya dönemsel olarak artabilecek lisans ihtiyaçları için aylık kiralama seçenekleri sunmaktayız.

Bu sayede projelerin çoğaldığı ve daha fazla lisans gereksiniminiz olduğu zamanlarda, iş yoğunluğunuza göre aylık kiralama da yapabilirsiniz.

Tekla Structures yazılımı 2020 sürümüyle ilgili yapılan başlıca geliştirmeleri detaylı olarak incelemek için lütfen web sitemizi veya www.tekla.com ’u ziyaret ediniz. Tekla Structures 2020 sürümünü ücretsiz denemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bu zor günlerde Tekla Structures dahil mesleki programları uzaktan kullanmak gereği gittikçe artıyor. Bu konuda Tekla Structures için hazırladığımız Türkçe kullanma kılavuzlarını aşağıdaki linkten de indirebilirsiniz.

www.comp-engineering.com/TEKLAv2020/Tekla_ile_uzaktan_calısma_kilavuzu.pdf
www.comp-engineering.com/TEKLAv2020/Tekla_Model_Sharing_Kullanma_Kilavuzu.pdf

 

Tekla 2020

Tıpkı bir orkestrada olduğu gibi inşaat işleri de iş birliği gerektirir. İş birliği ve beraber çalışmayı arttıran birçok yeni özelliği ile Tekla 2020, mükemmel uyumlu bir BIM akışının anahtarıdır.

Tüm ekiplerinizin birlikte ve daha verimli çalışabilmesine olanak sağlamak için, Tekla 2020 sürümü daha iyi iş birliği, daha iyi görsellik ve kullanım kolaylığına odaklanıyor. Tekla 2020’ nin size sağladığı daha kolay modelleme, daha hızlı resim üretimi, güvenli ve gerçek zamanlı veri paylaşımı olanakları ile imalat ve montaj süreçlerinde tüm ekiplerinizle birlikte benzersiz bir çalışma özgürlüğüne sahip olun.