Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim
tekla

Sayın İş Ortaklarımız;

17 Mart’ta, Tekla Structures programımızın en yeni sürümü olan v2021’i kullanıma sunacağız ve bununla birlikte lisanslama sistemimizde Kiralama ve Abonelik tabanlı yepyeni bir yola girmiş olacağız. Malumunuz, software endüstrisi bir süredir zaten bu yolda ilerlemekteydi. Sahip olduğunuz daimi lisanslar bu durumdan etkilenmeyeceklerdir. Bazı sebeplerden dolayı henüz bakım anlaşması yapamadığınız veya güncellenmemiş lisanslarınız olabilir. Böyle durumların çözümü için hala 31 Aralık 2021 tarihine kadar vaktiniz olduğunu bildirmek isteriz. Şöyle ki, bu tarihe kadar, eski daimi lisanslarınızı güncelleyebilir ve 2021 için bakım anlaşması yapabilirsiniz. Mart ayı içinde tüm yazılımlarınızı güncellemek veya v2021‘i kullanmak istemeniz durumunda, ön bilgi olarak ekteki teklifimizi dikkatinize sunmaktayız. Sorularınız olursa veya teklifte değişiklik yapılmasını isterseniz lütfen bildiriniz.


Mevcut müşterilerimiz için 31 Temmuz 2021’den sonra, eski usul daimi yeni lisans satış işlemleri son bulacaktır. Bu demektir ki, daimi yeni lisans satın almanız için 31 Temmuz’a kadar vaktiniz bulunmaktadır.


Yeni müşterilerimiz 17 Mart 2021’e kadar eski usul daimi yeni lisans, sonrasında ise sadece Kiralama ve Abonelik tabanlı ürünlerimizi satın alabileceklerdir.