Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Dünyanın en gelişmiş Çelik Konstrüksiyon ve Betonarme programı Gegi Bilişim'de

Tekla Structures tasarlanmış yapısal bir konstrüksiyonu ile genel görünüşler, kesitler, detay resimleri, ileri derecede raporlama, malzeme listeleri ve CNC dosyalarını otomatik olarak üretebilen bütünleşmiş bir çelik konstrüksiyon çizim ve imalat programıdır.

Projelerinizi Tekla Structures ile gerçeğe dönüştürün

Tekla Structures programı İnşaat ve yapı endüstrisinde özellikle çelik konstrüksiyon ve betonarme projeleri için kullanılan, projelerde oldukça detaylandırma fırsatı sunan bir 3B Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) yazılımıdır. Tekla Structures , kullanıcılara beton veya çelik 3B yapısal modeller oluşturmada ve yönetmede, konsept aşamasından imalata kadar olan süreçte rehberlik eder.

Projelerinizde ;
 

  • İmalatın daha ileri otomasyonu,

  • MIS sistemleri ve CNC makineleri ile

    arayüz bağlantısı
  • 4D proje yönetimi sayesinde

Özellikle büyük ve data bakımından zengin projelerin verimliliğini artırmak için BIM esaslı bir çözüm sunmaktadır

Gelişmiş tasarımı ile her çeşit materyalden her çeşit yapı modellenebilir veya tek bir modelde çeşitli materyaller barındırabilir. Tekla Open API sayesinde, dosya transferi yoluyla çeşitli analiz ve tasarım paketleriyle iletişim kurabilir. Bu şekilde çizimciler ile mühendislerin aynı proje modeli üzerinde çalışması, dolayısıyla da etkin raporlama ve değişim yönetimi mümkün kılınmaktadır.

Tekla Structures ürünü türkiye satış temsilciliği
Tekla Türkiye

Tekla Structures Programı ile öne çıkanlar

 
Görüntü İşlevselliği , Sadeleşmiş Tasarım

Gelişmiş yapısal yapı bilgi modelleme (BIM) sistemi sayesinde, modeller kargaşalıktan çıkarılıp sadeleştirilmekte ve proje tasarımını kolaylaştırarak her türlü modelin oluşturulmasına imkan sağlarmaktadır .

 
Daha Hızlı Proje Teslimatı

Daha hızlı, daha etkin ve verimli detaylandırma avantajıyla iş tekrarını yok eder teslim sürelerini azaltabilirsiniz.Bütünleştirilmiş yönetim araçları ile iş geçmişini görsel olarak izleyebilir bu sayede projeleriniz daha sıkı kontrol ederek verimliliği artırabilirsiniz.

 
Kolay Mali Hesaplamalar

Çelik/prefabrik betonarme/beton entegreleriyle de bütünleşik çözümler sunabilmekte olan Tekla Structures programının sunduğu çözümler içerisinde inşaat sektöründe önemli yer tutan maliyet miktarıda hesaplanabilmektedir.