Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Tekla 2019 ile gelen Yenilikler Gegi'de

Sizler için neler sunuyoruz?

Çelik yapılarla ilgili gelişmeler
Bükümlü veya konik elemanları, anlık ve geçici çözümler yerine bent plate elamanı kullanarak modelleyebilir ve CNC kesim için açınımlarını alabilirsiniz.

Yeni merdiven araçları ile doğrusal merdivenleri daha hızlı ve kolay modelleyebilirsiniz.

Cıvatalara No Hole desteğinin eklenmesiyle bağlantılarda seçtiğiniz plakalarda delik açılmamasını sağlayabilir, deliği önceden veya yerinde açılacak cıvataların ayrımını yapabilirsiniz. Kendinden diş açan cıvataları plakaların CNC datasını etkilenmeden modelleyebilir, bu birleşim araçlarının adetlerinin doğru raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni dairesel grid araçlarıyla, gerçek dairesel grid düzlemi tanımlayabilir, karmaşık yerleşim planlarını daha kolay oluşturabilirsiniz.

Visualizer eklentisi ile yüksek çözünürlüklü, kaliteli render resimleri kolayca üretebilirsiniz.
 

Resimlerde iyileşmeler

Genel resimlerde ek bilgi notlarının klonlanması, resimlerdeki görünüşlerin daha akıllı idaresi, ölçü yakalama noktalarıyla ilgili iyileştirmeler, resim markalarının hizalanması gibi iyileştirmelerle resimlerinizi daha hızlı düzenleyebilirsiniz.

BIM objelerine arttırılan destek ile daha fazla sayıda, farklı dosya formatındaki elemanları modele alıp resimlerde kullanabilir, katı model olmayan formattaki elemanları resimlerde gösterebilirsiniz.

Revit dosya formatına export aracı ile .rvt dosya formatı kullanımı gerekliliği olan projelere katılım sağlayabilirsiniz.

Betonarme yapılarla ilgili gelişmeler
Donatı bükümü ve donatı grup özelliklerindeki iyileştirmeler donatı modelinin daha kapsamlı kontrolüne ve raporlamasına olanak verir ve verimliliğin artmasına olanak sağlar.

Pour Unit özelliği geliştirmelerinden yararlanarak modele bağlı beton döküm planlanması, raporlama ve resimlendirilmesi yapabilir, kolay ve güvenilir iş akışı yönetimi sağlayabilirsiniz.

Betonarme kalıp sistemleri modelleme araçlarına yeni eklenen özelliklerle kullanımı basitleştirilmiş ve güncellenmiştir. Betonarme kalıpları daha detaylı modelleyebilir, daha kapsamlı malzeme raporu ve resimler hazırlayarak, etkin bir iş akışını sağlayabilirsiniz. 
 

Prekast yapılarla ilgili gelişmeler

Modelden üretime veri aktarımında yapılan iyileştirmeler, tasarımla üretim arasında daha modern bir bilgi iletişimini sağlar.

Tekla Warehouse’a eklenen double-wall, half-slab, design-to-cost-tool gibi yeni eklentilerle daha detaylı ve hatasız modeller hazırlamanıza, etkin bir iş akışı sağlayarak ekonomik çözümler üretebilmenize olanak sunar.
 

Köprü araçları

Yeni geliştirilen köprü modelleme araçları, karmaşık 3D yol geometrilerinin modellenmesini sağlayarak erken tasarım aşamalarını hızlandırır ve kolaylaştırır.
 

Yeni lisans kiralama seçeneği

Henüz lisans edinmemiş ve proje bazında çalışan meslekdaşlarımıza proje tamamlanana kadar aylık kiralama seçeneği sunmaktayız. Lisanslı müşterilerimizin, dönemsel olarak artabilecek lisans ihtiyaçları için de aylık kiralama seçeneği sunmaktayız. Bu sayede projelerin çoğaldığı ve daha fazla lisans gereksiniminiz olduğu zamanlarda, iş yoğunluğunuza göre aylık kiralama da yapabilirsiniz.

Tekla Structures yazılımı 2019 sürümüyle ilgili yapılan başlıca geliştirmeleri detaylı olarak incelemek için lütfen web sitemiz ziyaret ediniz. Tekla Structures 2019 sürümünü ücretsiz denemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tekla Structures 2019 Yenilikleri
http://www.comp-engineering.com/products/TeklaStructures/Tekla2019_tr.html
http://www.comp-engineering.com/products/TeklaStructures/Tekla2019.html

Tekla Structures Konfigürasyonları
http://www.comp-engineering.com/downloads/Tekla-Structures-configurations.pdf