Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

Normalleşme sürecinde Otel ve AVM’lerin eski günlerine bu dönemde ZKTeco Speedface V5L ve Proface X modelleri tarafımızdan temin edebileceğiniz ürünlerdir.

Ateş ve maske algılamalı terminal, hızlı ve doğru vücut sıcaklığı ölçümü ve tüm erişim noktalarında yüz ve avuç içi doğrulaması sırasında maskelenmiş bireysel tanımlama nedeniyle bulaşıcı hastalık salgınları sırasında mükemmel bir seçim olacaktır.

Hastaneler, fabrikalar, okullar, ticari binalar, istasyonlar gibi kamu alanlarında hastalık salgınlarının yayılmamasına yardımcı olur.

Ayrıntılı ürün bilgisi ve dokumanlar için bizden destek alabilirsiniz. 

SpeedFace-V5L Serisi, akıllı mühendislik yüz tanıma algoritmaları ve en son bilgisayar görme teknolojisini kullanan SpeedFace-V5L Visible Light Yüz Tanıma Terminalinin tamamen yükseltilmiş bir versiyonudur, yüksek kapasite, hızlı tanıma ve gelişmiş güvenlik performansı ile hem yüz hem de avuç içi doğrulamayı destekler.

* Visible Light Yüz Tanıma
* Temassız teknolojisi ile daha hijyenik. Ayrıca vücut ısısı ve maske tespiti yapabilir.
* Anti-spoofing algoritması ile video ve 3D maske saldırılarına karşı etkili
* SpeedFaceV5L ve SpeedFaceV5L[P] MF kart desteği sunar. Fakat [TD] versiyonu sunmaz.
* Çoklu doğrulama: Yüz / Avuç İçi / Parmak İzi / Kart / ŞifreTemassız Biyometrik Çözümler ile Yüksek Ateş Tespiti
Temassız Biyometrik Çözümler ile Yüksek Ateş Tespiti

ProFace X Serisi her türlü senaryo ile başa çıkmak için tasarlanmış ProFace ürün serisinin tamamen geliştirilmiş bir versiyonudur. Entelektüel mühendislik yüz tanıma algoritmasını ve en son computer vision teknolojisini çalıştırmak için ZKTeco özelleştirilmiş CPU ile güçlendirilen ProFace X serisi, her yönden güvenlik performansını artırarak büyük kapasite ve hızlı tanıma ile hem yüz hem de avuç içi doğrulamayı destekler.

* 1: N doğrulaması için yüz şablonlarının ultra yüksek kapasitesi: 30.000 (standart); maks. 50.000 (isteğe bağlı)
* Yüksek Avuç İçi şablonları kapasitesi; 1: N - 5.000 avuç içi şablonu
* Baskı saldırılarına (lazer, renkli ve S / B fotoğraflar), video saldırılarına ve 3D maske saldırılarına karşı sahteciliğe karşı koruma algoritması
* Akıllı enerji tasarrufu sağlayan tasarım; kullanıcı ve cihaz arasındaki mesafenin (2,5 m'ye (8,2 ft)) tam olarak tanıma terminalini uyandırmadan önce bir kızılötesi dedektörü kullanır.
* Terminalin aşırı aydınlatma koşullarında (0.5 lux- 50.000 lux) yüzleri tanımasını sağlayan WDR fonksiyonlu 2MP yıldız ışığı CMOS sensör kamerası
* Güçlü ve doğrudan ışık altında yüksek görünürlük sunan 400 lux 8 inç dokunmatik ekran
* IP68 toz geçirmez ve su geçirmez standart ve IK04 koruma standardı
* Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-30 ~ 60 ° C; -22 ~ 140 ° F)
* Vücut ısısı algılama: ± 0,3 ° C ölçüm sapması; ölçüm mesafesi 30 - 50cm
* Maske algılama; maskelerle yüz doğrulaması yapılabilir.