Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

 

 

Microsoft'un yeni bir sürprizi var!

Yeni Office'e Merhaba Deyin...

 

 

Yeni Office'e Merhaba

Yeni Office Sürümleri Hazır!

Dün 18:00 (GMT+2) itibariyle tüketiciler, üniversite öğrencileri ve küçük işletmeler için yeni Office’i Türkiye’de Türkçe olarak kullanıma sunduk. Bu sürümle Office’i modernize ettik ve geleneksel Office paketlerimizin 2013 sürümlerini sunarken, Office 365 ile yeni bir seçenek olan abonelik modelini de sizlerin kullanımına sunduk. Yeni Office ile sunduğumuz Office 365 abonelik seçeneği, aileler, üniversite öğrencileri veya birden çok cihaza sahip kişiler olmak üzere birçok kullanıcı için alternatif bir seçenek haline geliyor.

Office 365 ile Office’iniz her yerde sizinle!

Birden çok cihaza sahipsiniz, günlük işlerinizi en hızlı şekilde yapmanızı sağlayan Office uygulamalarına ihtiyacınız var ve dosyalarınıza her yerden ulaşmak istiyorsunuz. Tüm bu faydalara tek 1 abonelik üzerinden Office 365 Ev Ekstra ile sahip olabilirsiniz.

Üniversite Öğrencileri için en iyi çözümü Office 365 Üniversite ile sunuyoruz!! 4 yıl boyunca, 1 abonelikle tüm Office uygulamalarına 2 PC, Mac ya da tablet üzerinde en uygun fiyata sahip olabilecekler.

 • Office 365 Ev Ekstra

  Tek bir Office 365 Ev Ekstra aboneliği tüm ailenize yeter. Siz dizüstü bilgisayarınızı kullanırken, kızınız odasındaki bilgisayarını ve oğlunuz da tabletini kullanabilecek. Her biriniz kendinize ait bireysel Microsoft hesabıyla giriş yapıp kendinize ait ayarları ve kendinize ait belgeleri kullanabileceksiniz.

 • Office 365 Üniversite

  Üniversite öğrencilerini, en ideal üretkenlik çözümü ile en uygun fiyatta buluşturuyoruz!

  Office 365 Üniversite, üniversite öğrencileri, akademisyenler ve idari personel için tasarlanmış, 4 yıllık bir bulut hizmetidir. Office’i 2 PC, Mac bilgisayar veya tablet üzerinde kullanılmasına olanak sağlarken, dosyalara SkyDrive’dan ulaşılabilmesi için ek 20 GB depolama alanı sağlar. Abonelik paketinin içine aylık 60 dk ücretsiz Skype konuşması dahildir. Bulut tabanlı bir hizmet olduğundan her zaman en güncel Office uygulamalarının kullanılmasını sağlar.

  Office 365 Üniversite ürününün kullanılabilmesi için, ürünü kullanmaya uygun olunduğunun doğrulanması gerekir. Okul e-posta kutusuna gelecek olan doğrulama linki ile yeni Office’in kurulumu tamamlanabilir.

 • Geleneksel Office Paketleri

  Yakın zamanda Yeni Office 365 platformumuzu kurumsal müşterilerimiz için sunuyor olacağız. Office 365 Enterprise ve işletmelere yönelik diğer fırsatlar hakkında bilgileri paylaşacağız sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.