Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

İşletmeler için yazılım ve donanım seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar;


 1. İşletmenin ihtiyacına uygun olması: İşletmenin ihtiyacına en uygun yazılım ve donanımı seçmek önemlidir. Örneğin, bir e-ticaret işletmesi için ödeme işlemlerini kolaylaştıran yazılım ve güvenli bir ödeme sistemi gereklidir.
 2. Scalability: İşletmenin büyümesi veya ihtiyacının değişmesi durumunda yazılım ve donanımın scalability özelliğine sahip olması önemlidir.
 3. Destek ve güncelleme: Yazılım ve donanımın üreticisi tarafından sağlanan destek ve güncelleme hizmetlerine dikkat etmek önemlidir.
 4. Fiyat: Yazılım ve donanımın fiyatının işletmenin bütçesine uygun olması önemlidir.
 5. Referanslar: Aynı işletme türünde faaliyet gösteren diğer işletmelerin yazılım ve donanım tercihlerini incelemek ve referanslar almak fikir verebilir.
 6. Uyumluluk: İşletmenin kullandığı diğer yazılım ve donanımlarla uyumlu olması önemlidir. Örneğin, bir CRM yazılımının işletmenin e-posta ve takvim yazılımlarıyla uyumlu olması gerekir.
 7. Güvenlik: Yazılım ve donanımın güvenlik özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Özellikle, işletmenin önemli verilerini sakladığı yazılım ve donanımların güvenliği önemlidir.
 8. Kullanım kolaylığı: Yazılım ve donanımın kullanım kolaylığı önemlidir. İşletmenin çalışanlarının kolayca öğrenip kullanabileceği yazılım ve donanımlar tercih edilmelidir.
 9. Analitik ve raporlama özellikleri: işletmenin ihtiyacı olan analitik ve raporlama özelliklerine sahip yazılım ve donanımları seçmek önemlidir.
 10. Cloud tabanlı veya on-premise: İşletmenin ihtiyacına göre, bulut tabanlı yazılım ve donanımların kullanımı ya da on-premise yazılım ve donanımların kullanımı tercih edilmelidir.

 


Tüm IT İhtiyaçlarınız Gegi’ de. /
www.gegi.com.tr

Server dan yazıcı kablosuna, televizyondan kahve makinesine kadar tüm it ve ofis ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılıyoruz. Yaklaşık 360.000 farklı ürün satış portföyümüzde bulunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaç duydukları ürünleri tek bir noktadan hızlıca temin edip, özellikle zaman tasarrufu sağlayarak kendi sektörlerindeki başarılarını geliştirmeleridir.

Firmanızın ihtiyaçları için mail, telefon ya da faks yolu ile bizden fiyat sorgulamanızı önemle rica ederiz. [email protected] adresinden taleplerinizi iletebileceğiniz gibi iletişim sayfamızda yer alan bilgilerimizden telefon ya da faks olarak ta taleplerinizi iletebilirsiniz.


Gegi 'yi Neden Tercih Etmelisiniz !

 

 •   Siparişlerinizde size yardımcı olacak ürün yönlendirmeleri için profesyonel satış danışmanları.
 •   Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajları.
 •   Ödeme kolaylığı; kredi kartlarına vade farksız taksit, 36 aya kadar finansman, kiralama vb alternatifler.
 •   7 / 24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcileri ve destek ekibi.
 •   En hızlı hizmet ve temin süresi.
 •   360.000 den fazla ürün.

 

Bu resim için metin sağlanmadı