Whatsapp Mesaj Gönder

Gegi Bilişim

En muhteşem çalışmalarınızı Creative Cloud ile dilediğiniz yerde oluşturabilirsiniz.

Yeni ve bağlantılı Creative Cloud uygulamaları ve hizmetleriyle masaüstü ve mobil aygıtlarınızda muhteşem çalışmalar oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve varlıklar elinizin altında. öğrenciler, fotoğrafçılar ve küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil olmak üzere, herkes için bir plan vardır.

Dünyanın en iyi üretici uygulamaları doğrudan masaüstünüzde.

Adobe Creative Cloud'un 2014 sürümü; Phoroshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, After Effects, Dreamweaver, Muse, Flash Professioanl, Bridge ve Premiere Pro da dahil olmak üzere en popüler masaüstü uygulamalarının yeni sürümleriyle birlikte yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsayan Adobe Creative Cloud en son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde üretmeniz için size kapı açar.


  • Bireyler için Creative Cloud

  • Fotoğrafçılar için Creative Cloud

  • Öğrenciler için Creative Cloud

  • Şirketler için Creative Cloud

  • Okullar için Creative Cloud

  • Resmi Kurumlar için Creative Cloud


Bu üretici uygulamaların tümüne 53,00TRY/ay'dan başlayan fiyatlarla sahip olun.
Adobe Creative cloud

Creative Cloud ile öne çıkanlar

 
Mobil uygulamalar. Aklınızdaki fikri hayata geçirin.

Mükemmel fikirler her yerde aklınıza gelebilir. Şimdi mükemmel çalışmalarınızı da istediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz. Yepyeni Creative Cloud mobil uygulamalardan ilham alın ve hareket halindeyken olağanüstü işler çıkarın. Üretici Profiliniz aygıtınız ve masaüstünüz arasında varlık taşımanızı kolaylaştırır.

 
Üretici dünyanız. Siz neredeyseniz yanınızda.

Üretici Profilinizle sık kullandığınız tüm varlıklar parmak uçlarınızda. Fırçalarınıza, grafiklerinize, metin stillerinize ve daha fazlasına masaüstü ve mobil uygulamalarınızdan erişerek işinizin sizi götürdüğü her yerde çalışabilirsiniz.

 
Uzman eğitimleri ile daha ileri düzeylere daha hızlı ulaşın

Yepyeni bir özellikte ustalık kazanmak mı istiyorsunuz? Yoksa Adobe uygulamalarıyla yeni mi tanıştınız? Creative Cloud her deneyim düzeyi için kişiselleştirilmiş yüzlerce video eğitimi içerir. Hepsini tarayıcınızda veya iPad'inizde görüntüleyebilirsiniz. Tüm Üretici projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgileri edinmenize yardımcı olmak için yanınızdayız.

Creative Cloud Gegi

Adobe Creative Cloud çözümleri Gegi'de.

En güzel varlıklarınız. Hemen parmaklarınızın ucunda. Yeni Creative Cloud Libraries ile sık kullandığınız tüm görüntülere, renklere, yazım stillerine, fırçalara ve daha fazlasına hızla erişim sağlayın, varlıklarınızı Illustrator CC ile Sketch ve Draw gibi mobil uygulamalarla kolaylıkla paylaşın.

Adobe XD

Adobe XD, web ve mobil uygulamalar için kullanıcı deneyimini tasarlamak ve prototiplemek için Adobe Inc tarafından geliştirilen ve yayınlanan vektör tabanlı bir araçtır. Yazılım macOS, Windows, iOS ve Android için kullanılabilir.

Adobe XD Avantajları Nelerdir?


  • Arayüzü çok sadedir.

  • Kullanımı esnasında ram kullanımını minimumda tutarak performans odaklı çalışıyor.

  • Objelere daha rahat müdale edilebiliyor. 

  • Adobe Illustrator gibi vektörel tabanlıdır. Bu sayede daha net bir görüntü alabilirsiniz.

  • Objelerin konumlarını, ister Photoshop’da ki gibi layer ekranından yapabiliyoruz. İster Adobe Illustrator gibi kısayol kullanarak ya da yine mouse kullanarak açılan menüden geçişleri sağlayabiliyoruz.

  • XD menüsünden olması gereken IOS, Android ve Windows UI Kit’leri indirmek için yönlendirme yapıyor ve araştırmaya gerek kalmadan hızlıca objelere ulaşabiliyoruz.

Adobe XD CC

Kullanıcı Lisans Atamaları ve Lisans Etkinleştirme Süreçleri Yardım Konuları Anlatımı:

Adobe VIP Lisanslama modelinde yönetici konsolunu kullanarak ekip üyelerine davetler göndermek ve ekip üyelerinin lisanslarının aktif olması için bu davetleri kabul ederek yükleme aşamasına geçmesi gerekir. Adım adım lisans atama ve etkinleştirme süreçlerini videodan izleyebilirsiniz.

Dağıtım Araçlarıyla Yükleme Paketleri Oluşturma ve Lisans Etkinleştirme Süreçleri:

Adobe VIP Lisanslama modelinde Named ve Device olmak üzere kişi veya aygıt lisanslama modeli için lisans dağıtım süreçlerinde IT ekiplerinin işini kolaylaştıracak dağıtım araçları kullanılabilir. Bu özellikle sadece ilgili yazılımları paketleyerek kurulumları gerçekleştirebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud Kurulum ve Lisanslama Süreçleri
 

Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Lisanslara Genel Bakış

Adobe yönetim konsoluna erişim sağlayarak, sahip olduğunuz Adobe lisanslarınızı yönetmek ve takibini yapamak için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Kullanıcılara Lisans Atamak

Sahip olduğunuz Adobe lisanslarını kullanıcılara atamak ve lisansları etkinleştirmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Lisanslarınızı Yönetmek

Sahip olduğunuz lisanslar için, etkin kullanıcılara erişmek ve Kullanıcı ekle/kaldır gibi süreçleri yönetmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Kullanıcılarınızı Yönetmek

Aktif yada pasif tüm kullanıcıların hangi ürünlerde yetkinliklerinin olduğunu ve ürün yetkinliği atama, grup oluşturma ve yönetme, birden fazla admin kullanıcı ekleme ve kaldırma işlemlerini kolayca yönetmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Ekibiniz İçin Hazır Kurulum Paketleri İndirin

Adobe Uygulamalarını indirmek ve yüklemek için Adobenin sağlamış olduğu hazır paket şablonlarını (Web,Design,Single App v.b) indirerek kurulumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud ile Ekibi Yönetin: Kullanıcı İhtiyaçlarına Uygun Paketler Oluşturun

Ekibinizin ihtiyacı olan uygulamalardan oluşan özel kurulum paketleri oluşturabilir, indirip yükleyebilirsiniz.
Adobe Creative Cloud ile Kullanıcı İşlemleri: Lisansı Aktif Etmek

Admin(Yönetici) tarafından atama işlemi gerçekleştiğinde kullanıcının lisansını etkinleştirmesi için kendisine Adobe tarafından iletilen mailde bulunan “Başlayın” düğmesine tıklayıp siteme giriş yapması gerekmektedir.
Adobe Creative Cloud ile Kullanıcı İşlemleri: Uygulama Tercihlerini Seçmek ve Yüklemek

Lisans etkinleştirmesini yapan kullanıcılar uygulamaları indirip, tercihlerini ayarlayarak uygulamaları yüklemek için bu videoyu izleyebilir.
Acrobat Pro DC Uygulama İpuçları  
Acrobat Pro DC ile 3B Nesneler Eklemek ve Görüntülemek

Çalıştığınız bir PDF belgesine .u3d dosya türünde bir içeriği 3B nesne ekleme özelliğini kullanarak ekleyip, görüntüleyebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile Formlar Tasarlamak

Kurum içi standart formlar veya istediğiniz özellikte formlar tasarlamak için videoyu izleyebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgelerini Düzenlemek

Video içeriğindeki adımları takip ederek, PDF belgelerinde düzenleme ve belge içerisinde değişiklik yapabilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgelerini Birleştirme

Birden fazla PDF belgesini birleştirerek tek bir PDF doküman haline getirebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgelerini Karşılaştırma

Belge karşılaştırma özelliğinden faydalanarak, PDF belgeleri üzerinde metin, font v.b. değişiklikleri karşılaştırarak kontrol edebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgelerini İmzalama

PDF belgelerinizi kolayca imzalayın.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgesini Sayfalara Ayırmak

PDF belgelerini her sayfası ayrı bir belge olacak şekilde ayırabilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile Sayfaları Organize Etmek

PDF belgelerin içerisindeki sayfaların yerlerini, yatay ya da dikey pozisyonlarını hızlıca düzenleyebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Belgelerine Video Eklemek

PDF belgeler içerisine video içerik ekleme adımlarına videoyu izleyerek takip edebilirsiniz.

Acrobat Pro DC ile PDF Güvenliğini Sağlamak

PDF belgelerini güvenli hale getirmenizi sağlar. İçeriği görüntülemeye, değişiklik yapmaya ve çıktı almaya karşı koruma gibi detaylı güvenlik özelliklerini yönetmenizi sağlar.

Adobe Photoshop CC 2019 Yenilikleri  
Photoshop CC’de İçeriğe Duyarlı Doldurma

Adobe Sensei teknolojisi ile, yeni veya özel bir çalışma alanı kullanarak dolgularınızda kullanılacak pikselleri seçin ve kaynak piksellerinizi döndürün, ölçeklendirin ve yansıtın. Orijinal görüntülerinizi korumak için ayrı katmanlarda dolgular da oluşturabilirsiniz.

Photoshop CC’de Arayüz İyileştirmeleri

Artık referans noktanızı gizleyebilir, metni düzenlemek için tuvali çift tıklayabilir, otomatik uygulama ile verimli şekilde kırpma ve dönüştürme işlemleri yapabilir, metinleri daha hızlı şekilde yazabilir ve yerleştirebilirsiniz. Ayrıca Photoshop, pikselleri ve yazım katmanlarını otomatik olarak orantılı şekilde dönüştürür ve panellerin istenmeden taşınmasını daha da zorlaştırır.

Photoshop CC’de Kolay Maskeleme İçin Çerçeve Aracı

Şekiller veya metinleri, yer tutucu olarak kullanabileceğiniz veya resimlerle doldurabileceğiniz karelere dönüştürün. Kareye başka bir görüntü bırakarak görüntüyü kolayca değiştirin. Bu görüntü, otomatik olarak sığacak şekilde ölçeklenir.

Photoshop CC’de Dışa Aktarma Özelliği

Daha hızlı yüklenen ve daha kolay bir arabirim sunan "Farklı Dışa Aktar" menüsü işleri kolaylaştırır. Ayrıca, birden fazla çalışma yüzeyini bir kerede ön izleyebilirsiniz.

Photoshop CC’de Simetri Modu

Eğrilerde bile fırça darbelerinizi mükemmel bir simetrik desenle boyayabilirsiniz. Simetri modu, bir eksen veya eksenleri tanımlamanızı ve daha sonra dairesel, radyal, spiral ve mandala da dahil olmak üzere önceden ayarlanmış türlerden birini seçmenizi sağlar.

Adobe Illustrator CC 2019 Yenilikleri  

Illustrator CC’de Serbest Biçimli Degradeler

Yeni renk karıştırma özellikleri ile daha doğal görünen daha zengin fotoğraf gerçekçiliğinde degradeler oluşturulabilir.

Illustrator CC’de Kukla Aracı İyileştirmeleri

Adobe Sensei sayesinde, iğneler artık otomatik olarak önerilir; bu nedenle raptiyeleri elle eklemeye gerek kalmaz.

Illustrator CC’de Özellikler Paneli

Tüm kontrollere tek bir yerden erişerek daha hızlı çalışın. Yeni ve akıllı “Özellikler Paneli”, sadece ihtiyacınız olan kontrolleri gerek duyduğunuz zaman gösterir.

Illustrator CC’de Genel Düzenleme

Bu özellikle, birden fazla çalışma yüzeyinde benzer nesneleri tek seferde değiştirerek zaman kazanabilirsiniz.

Adobe InDesign CC 2019 Yeniliği  

InDesign CC’de Mizanpaj Ayarı

Belgenizin boyutunu değiştirdiğinizde, metin ve grafikler bir tıklamayla yeniden yapılandırılır.

Adobe Premiere Rush CC 2019 – Yeni Ürün  

Adobe Premiere Rush CC Nedir?

Kanallarınız için, çevrimiçi videolar oluşturabileceğiniz ve paylaşım yapabileceğiniz tamamen yeni bir uygulama olan Premiere Rush CC ile sürekli video içerik üretin. Kullanımı kolay, tüm cihazlarınızda çalışır ve içerik oluşturma şeklinizi değiştirir.