Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek Instagram - Gegi Destek 0850 226 43 44

Gegi Bilişim

CrowdStrike Nedir?

Antivirüs, EDR, 7x24 istihbarat hizmetini bir araya getirerek yeni nesil tehdit önleme teknolojilerini şekillendiren uç nokta güvenliği yazılımıdır.

CrowdStrike Falcon (Bulut Tabanlı Uç Koruma Platformu)

CrowdStrike Nasıl Çalışır?

CrowdStrike, masaüx;stü veya sunucu platformları için Windows, Mac veya Linux işletim sistemlerine yüklenebilen aracı tabanlı bir sensördür. Bu platformlar ilkeleri yönetmek, raporlama verilerini kontrol etmek, tehditleri yönetmek ve bunlara yanıt vermek için bulutta barındırılan bir SaaS (Hizmet olarak yazılım) çözümüne bağlıdır.
CrowdStrike, uç noktada yürütme girişiminde bulunulan dosyaları analiz etmek için çevrimdışı veya çevrimiçi çalışabilir. Bu, aşağıdakiler kullanılarak yapılır:
• Önceden Tanımlanmış Önleme Karmaları
• Davranışsal Saldırı Göstergesi
• Bilinen Kötü Amaçlı Yazılım
• Açıklardan Yararlanmayı Engelleme
CrowdStrike Falcon® platformunun tek ajan mimarisi, bulut ölçeğinde yapay zekadan (AI) yararlanır ve şirket genelinde gerçek zamanlı koruma ve görünürlük sağlar, böylece ağdaki veya ağın uç noktalarına yönelik saldırıları önler.

 

CrowdStrike Folcon kullanmanız için 3 neden sunabiliriz;

1) Daha iyi Performans; Sanal makineler ve veri merkezleri dahil olmak üzere her yerde çalışan tek bir hafif aracı, uç noktalar çevrimdışı olduğunda bile koruma sağlar.

2) Daha İyi Koruma; Makine öğrenimi, yapay zeka, davranış analizi ve proaktif tehdit avcılığını tek bir çözümde birleştirerek tüm tehdit yaşam döngüsü boyunca koruma sağlayın - tümü Threat Graph tarafından desteklenmektedir.

3) Daha İyi Değer; Şirket içi altyapıyı ortadan kaldırırken ve uç nokta temsilcilerinizi karmaşıklık eklemeden büyüyen ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan genişletilebilir bir platformla birleştirirken daha iyi koruma elde edin.